Dla biznesu

Smartfony i tablety na event

Posiadamy sprzęt mobilny w ilości która obsłuży największe wydarzenia: targi, eventy, pokazy, konferencje czy grę terenową. Nasz sprzęt służy do szybkiej rejestracji gości i obsługi recepcji ale także jako czytniki NFC / QR.

Testy na urządzeniach mobilnych

Dysponujemy bardzo urozmaiconym portfolio smartfonów i tabletów, które są wykorzystywane do testów aplikacji, stron RWD, gier, czy rozwiązań VR. Umożliwiamy także testy stacjonarne.

Sprzęt zastępczy

Zapewniamy sprzęt zastępczy Klientom indywidualnym ale także Instytucjom i Firmom w przypadku, gdy serwisują swoje urządzenia z tytułu napraw gwarancyjnych itp. Nasz sprzęt wielokrotnie służył jako tymczasowe narzędzie dla pracownika kontraktowego lub wyposażenie dodatkowe dla zagranicznych gości czy delegacji.

Plan filmowy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi i planami filmowymi. Wspomagamy od lat największych producentów jak też freelancerów i kameralne studia. Nasze urządzenia występowały już w wielu reklamach, filmach, serialach czy przedstawieniach.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Producentów, Importerów i Dystrybutorów urządzeń mobilnych i elektronicznych.

  Wypełnij formularz

  Imię *

  Nazwisko *

  Nazwa firmy

  Adres email *

  Telefon kontaktowy

  Wiadomość *
  Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.