Dla biznesu

Smartfony i tablety na event

Posiadamy sprzęt mobilny w ilości która obsłuży największe wydarzenia: targi, eventy, pokazy, konferencje czy grę terenową. Nasz sprzęt służy do szybkiej rejestracji gości i obsługi recepcji ale także jako czytniki NFC / QR.

Testy na urządzeniach mobilnych

Dysponujemy bardzo urozmaiconym portfolio smartfonów i tabletów, które są wykorzystywane do testów aplikacji, stron RWD, gier, czy rozwiązań VR. Umożliwiamy także testy stacjonarne.

Sprzęt zastępczy

Zapewniamy sprzęt zastępczy Klientom indywidualnym ale także Instytucjom i Firmom w przypadku, gdy serwisują swoje urządzenia z tytułu napraw gwarancyjnych itp. Nasz sprzęt wielokrotnie służył jako tymczasowe narzędzie dla pracownika kontraktowego lub wyposażenie dodatkowe dla zagranicznych gości czy delegacji.

Plan filmowy

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, domami produkcyjnymi i planami filmowymi. Wspomagamy od lat największych producentów jak też freelancerów i kameralne studia. Nasze urządzenia występowały już w wielu reklamach, filmach, serialach czy przedstawieniach.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy Producentów, Importerów i Dystrybutorów urządzeń mobilnych i elektronicznych.

Voucher / Karta podarunkowa

Skontaktuj się z nami pod adresem voucher@weznaprobe.pl lub telefonicznie w celu przygotowania oferty na prezent, upominek, nagrodę lub benefit pracowniczy. Podaruj technologię bliskim Ci osobom, pracownikom lub kontrahentom.

Event VR

Wynajmij gogle Apple Vision Pro na swoją imprezę! Obsługujemy eventy firmowe, targi branżowe, imprezy okolicznościowe. Zapewniamy pełen profesjonalizm i świetną zabawę. W ofercie HTC VIVE, OCULUS QUEST, SAMSUNG GEAR VR oraz najnowsze gogle APPLE VISION PRO do wynajęcia na eventy.

  Wypełnij formularz

  Imię *

  Nazwisko *

  Nazwa firmy

  Adres email *

  Telefon kontaktowy

  Wiadomość *
  Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.